Inicio Categorías Benxamíns
* 2017-2018 *
* 2016-2017 *
* 2015-2016 *
* 2014-2015 *
* 2013-2014 *
* 2012-2013 *
* 2011-2012 *
* 2010-2011 *
* 2009-2010 *
* 2008-2009 *
 
 
Noticias dos benxamíns

Benxamíns. Temporada 2015-2016


 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Data Campo Tipo Equipo - Equipo G. - G. Cro. Fot.
06/09/15

II Torneo Narón Freixo

(Río Seco)

Fase

Fase

Fase

1/4º final

Cariño

Freixo "A"

Numancia

Freixo "A"

-

-

-

-

Numancia

Numancia

Orillamar

Numancia

0

4

2

2

-

-

-

-

4

1

3

1

   
11 e 12/09/15 VII Memorial Pedro García Vilar (Prados Vellos) Fase Numancia - G. Mugardos 2 - 2  
Fase Numancia - R. de Neda 2 - 2
Fase Numancia - Perlio 3 - 1
3º - 4º posto Numancia - Portuarios 3 - 2
26/09/15 Prados Vellos Amigable Numancia - G. Mugardos 6 - 1    
PICA AQUI PARA VER OS RESULTADOS E CLASIFICACIONS DO MEMORIAL

 

 
PLAN COMPETICIONAL TEMPORADA 2015-2016
CALENDARIO COMPETICION
Campo Data
 Xor. Local -- Visitante G   G  Cro. Opi. Fot.  
Aneiros 03/10/15 1  Portuarios - Numancia 0 - 11      
Prados Vellos 09/10/15 2  Numancia - O Val 5 - 1      
Os Pinares 17/10/15 3  Perlio - Numancia 4 - 6        
Prados Vellos 24/10/15 4  Numancia - EF R. Ferrol "D" 7 - 1      
Aneiros 30/10/15 5  Portuarios "B" - Numancia 1 - 5        
Prados Vellos 07/11/15 6  Numancia - O Val "B" 13 - 0      
O Pote 13/11/15 7  Maniños - Numancia -        
Bernardino Breijo 21/11/15 8  Cebarca - Numancia 1 - 3        
Prados Vellos 28/11/15 9  Numancia  - As Pontes "B" 9 - 0        
PICA AQUI PARA VER OS RESULTADOS E CLASIFICACION 1ª FASE DA LIGA
  

 
PLAN COMPETICIONAL TEMPORADA 2015-2016
CALENDARIO COMPETICION
Campo   Data   Xornada   Encontro   Resultado   Cro.   Fot.
O Beco   18/12/15   1   Cedeira - Numancia   1 - 4        
Prados Vellos   09/01/16   2   Numancia - O Freixo   1 - 6        
Gándara Eumesa   15/01/16   3   Eume - Numancia   2 - 2        
Prados Vellos   23/01/16   4   Numancia - EFR Ferrol   2 - 3        
Caranza - 2   29/01/16   5   G. Caranza "B" - Numancia   3 - 3        
Prados Vellos   05/02/16   6   Numancia - O Val   3 - 3        
Juan González   13/02/16   7   R. de Neda "B" - Numancia   2 - 1        
A Gándara   19/02/16   8   R. San Pedro - Numancia   1 - 2        
Prados Vellos   26/02/16   9   Numancia - EFR Ferrol "C"   2 - 6        
Prados Vellos   05/03/16   10   Numancia - Cedeira   2 - 1        
Río Seco   12/03/16   11   O Freixo - Numancia   8 - 1        
Prados Vellos   18/03/16   12   Numancia - Eume   3 - 2        
A Malata - 2   02/04/16   13   EFR Ferrol - Numancia   6 - 2        
Prados Vellos   08/04/16   14   Numancia - G. Caranza "B"   1 - 3        
Sinde   15/04/16   15   O Val - Numancia   2 - 8        
Prados Vellos   22/04/16   16   Numancia - R. de Neda "B"   3 - 3        
Prados Vellos   29/04/16   17   Numancia - R. San Pedro   3 - 2        
A Malata   06/05/16   18   EFR Ferrol "C" - Numancia   4 - 1        
PICA AQUI PARA VER OS RESULTADOS E CLASIFICACION 2ª FASE DA LIGA
 
 
 
 

 

 
Campo   Data   Xornada   Encontro   Resultado   Cro.   Fot.
Sinde   14/05/16   Fase previa   Numancia - San Sadurniño            
Sinde   14/05/16   Fase previa   EF R. Ferrol "C" - Numancia            
                         
                         
                         
 
 

 

Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.