Inicio Categorías Alevíns
* 2017-2018 *
* 2016-2017 *
* 2015-2016 *
* 2014-2015 *
* 2013-2014 *
* 2012-2013 *
* 2011-2012 *
* 2010-2011 *
* 2009-2010 *
* 2008-2009 *
* 2007-2008 *
 
 
Noticias dos alevíns

Alevíns. Temporada 2015-2016


 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

 

  

Data Campo Tipo Equipo - Equipo G. - G. Cro. Fot.
12/09/15

VII Memorial Pedro García Vilar

(Prados Vellos)

Fase Numancia - G. Mugardos 2 - 2
Fase Numancia - Perlío 0 - 2
Fase Numancia - Eume 0 - 3
7º - 8º posto Numancia - R. San Pedro 2 - 0
PICA AQUI PARA VER OS RESULTADOS E CLASIFICACIONS DO MEMORIAL

 

 
PLAN COMPETICIONAL TEMPORADA 2015-2016
CALENDARIO COMPETICION
Campo Data
 Xor. Local -- Visitante G   G  Cro. Opi. Fot.  
A Pedreira 19/09/15 1  G. Mugardos - Numancia 1 - 5      
Prados Vellos 26/09/15 2  Numancia - R. San Pedro 0 - 11      
O Poboado 03/10/15 3  As Pontes "B" - Numancia 5 - 5      
Prados Vellos 09/10/15 4  Numancia - O Freixo 2 - 1      
O Cadaval 16/10/15 5  Deportivo Narón - Numancia 2 - 3        
Prados Vellos 24/10/15 6  Numancia - Cedeira 1 - 8      
Juan González 31/10/15 7  R. de Neda - Numancia 4 - 3      
  07/11/15 8  Numancia   (descansa)              
  14/11/15 9  Numancia   (descansa)              
Río Seco 20/11/15 10  O Freixo "B" - Numancia 2 - 0        
Prados Vellos 28/11/15 11  Numancia - O Val "B" 1 - 6        
PICA AQUI PARA VER OS RESULTADOS E CLASIFICACION 1ª FASE DA LIGA
  

 
PLAN COMPETICIONAL TEMPORADA 2015-2016
CALENDARIO COMPETICION
Campo   Data   Xornada   Encontro   Resultado   Cro.   Fot.
Prados Vellos   12/12/15   1   Numancia - Amistade Meirás   3 - 4        
Gándara Eumesa   18/12/15   2   Eume "B" - Numancia   6 - 5        
Prados Vellos   09/01/16   3   Numancia - San Sadurniño   4 - 0        
A Gándara - 1A   15/01/16   4   Libunca - Numancia   2 - 12        
Prados Vellos   22/01/16   5   Numancia - G. Mugardos "B"   5 - 4        
A Gándara - 3   29/01/16   6   Ánimas "B" - Numancia   2 - 5        
Prados Vellos   05/02/16   7   Numancia - Cebarca   9 - 1        
Os Calzados   13/02/16   8   As Pontes "B" - Numancia   1 - 4        
    20/02/16   9   Numancia (descansa)            
Prados Vellos   26/02/16   10   Numancia - R. de Neda   1 - 3        
A Gándara - 3   05/03/16   11   R. San Pedro "B" - Numancia   2 - 4        
Atios   11/03/16   12   Amistade Meirás - Numancia   3 - 2        
Prados Vellos   18/03/16   13   Numancia - Eume "B"   1 - 2        
A Piscina   02/04/16   14   San Sadurniño - Numancia   2 - 6        
Prados Vellos   08/04/16   15   Numancia - Libunca   3 - 1        
A Pedreira   16/04/16   16   G. Mugardos "B" - Numancia   4 - 2        
Prados Vellos   22/04/16   17   Numancia - Ánimas "B"   10 - 1        
Bernardino Breijo   30/04/16   18   Cebarca - Numancia   2 - 3        
Prados Vellos   07/05/16   19   Numancia - As Pontes "B"   5 - 3        
    14/05/16   20   Numancia (descansa)            
Juan González   20/05/16   21   R. de Neda - Numancia   4 - 8        
Prados Vellos   25/05/16   22   Numancia - R. San Pedro "B"   6 - 4        
PICA AQUI PARA VER OS RESULTADOS E CLASIFICACION 2ª FASE DA LIGA
 
 
 
 

 

 
Campo   Data   Xornada   Encontro   Resultado   Cro.   Fot.
Misael Prieto   27/05/16   Fase previa   O Val - Numancia   0 - 0        
Misael Prieto   27/05/16   Fase previa   Numancia - Cebarca   0 - 1        
Misael Prieto   27/05/16   Fase previa   As Pontes - Numancia   4 - 1        
                         

 

 

Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.