IX Memorial Pedro García Vilar 2017. Benxamíns
BENXAMÍNS GRUPO A | ||||||
HORA | GRUPO | CAMPO | GL | LOCAL | VISITANTE | GV |
VENRES, 8 DE SETEMBRO | ||||||
16.15-16.35 | GRUPO A | A | 1 | Meirás CF | Galicia Mugardos B | 2 |
16.15-16.35 | GRUPO A | B | 4 | Ánimas | CCRD Perlío | 0 |
17.30-17.50 | GRUPO A | A | 0 | Meirás CF | Ánimas | 2 |
17.30-17.50 | GRUPO A | B | 3 | Galicia Mugardos B | CCRD Perlío | 2 |
18.45-19.05 | GRUPO A | A | 3 | Meirás CF | CCRD Perlío | 1 |
18.45-19.05 | GRUPO A | B | 0 | Galicia Mugardos B | Ánimas | 1 |
BENXAMÍNS GRUPO A CLASIFICACIÓN FINAL | |||||||||
GRUPO A | J | G | E | P | GF | GC | PUNTOS | DIF. | |
1 | Ánimas | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 9 | 7 |
2 | Galicia Mugardos B | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 6 | 1 |
3 | Meirás CF | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | 3 | -1 |
4 | CCRD Perlío | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 0 | -7 |
BENXAMÍNS GRUPO B | ||||||
HORA | GRUPO | CAMPO | GL | LOCAL | VISITANTE | GV |
VENRES, 8 DE SETEMBRO | ||||||
16.40-17.00 | GRUPO B | A | 0 | R. Ferrol | Numancia de Ares | 8 |
16.40-17.00 | GRUPO B | B | 0 | SD O Val | Portuarios | 1 |
17.55-18.15 | GRUPO B | A | 2 | Numancia de Ares | SD O Val | 5 |
17.55-18.15 | GRUPO B | B | 1 | Portuarios | Galicia Mugardos A | 0 |
19.10-19.30 | GRUPO B | A | 0 | R. Ferrol | SD O Val | 8 |
19.10-19.30 | GRUPO B | B | 2 | Numancia de Ares | Galicia Mugardos A | 3 |
SÁBADO, 9 DE SETEMBRO | ||||||
11.00-11.20 | GRUPO B | A | 0 | R. Ferrol | Portuarios | 4 |
11.00-11.20 | GRUPO B | B | 0 | SD O Val | Galicia Mugardos A | 0 |
12.10-12.20 | GRUPO B | A | 0 | R. Ferrol | Galicia Mugardos A | 13 |
12.10-12.20 | GRUPO B | B | 2 | Numancia de Ares | Portuarios | 0 |
BENXAMÍNS GRUPO B CLASIFICACIÓN FINAL | |||||||||
GRUPO B | J | G | E | P | GF | GC | PUNTOS | DIF. | |
1 | Portuarios | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 9 | 4 |
2 | Galicia Mugardos A | 4 | 2 | 1 | 1 | 16 | 3 | 7 | 13 |
3 | SD O Val | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | 3 | 7 | 10 |
4 | Numancia de Ares | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 6 |
5 | R. Ferrol | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 33 | 0 | -33 |
FASE FINAL BENXAMÍNS | ||||||
HORA | GRUPO | CAMPO | GL | LOCAL | VISITANTE | GV |
SÁBADO, 9 DE SETEMBRO | ||||||
17.00-17.35 | SEMIFINAL | A | 0 | Ánimas | Galicia Mugardos A | 4 |
17.00-17.35 | SEMIFINAL | B | 3 | Portuarios | Galicia Mugardos B | 1 |
19.00-19.35 | FINAL | A | 1 | Galicia Mugardos A * |
Portuarios | 1 |
19.00-19.35 | 3º Y 4º | B | 4 | Ánimas | Galicia Mugardos B | 1 |
* Gañador o Galicia de Mugardos por lanzamento de penaltis.
Coa colaboración de