COPA AFACO: XUVENIS, CADETES E INFANTIS.
O pasado martes, 14 de abril reuneuse a Xunta Directiva da AFACO na Delegación da FGF en Ferrol para levar a cabo o sorteo da Copa AFACO nas categorías de xuvenís, cadetes e infantís.
Ares, 20 de abril de 2015.
COPA AFACO CATEGORIA XUVENIL
Participan un total de 14 equipos:
A competición comezará cando rematen as diferentes competicións oficiais, polo que as datas serán as seguintes:
23 Maio: Fase de grupos en diferentes sedes.
30 Maio: Semifinal IDA.
3 Xuño: Semifinal VOLTA.
6 Xuño: Final en sede por determinar.
Unha vez sorteados os grupos e as sedes para a Fase de grupos, esta queda como segue:
GRUPO 1: UD Cebarca - CD Cariño - CD San Sadurniño - Cedeira, SD (Sede CEBARCA).
GRUPO 2: CCRD Perlío - AD Miño - Cultural Maniños (Sede: PERLÍO).
GRUPO 3: Meirás CF - Eume Deportivo - CD As Pontes - SD Rápido Neda (Sede: MEIRÁS).
GRUPO 4: SD O Val - Numancia, SDR - Galicia de Mugardos (Sede: O VAL).
PICA AQUÍ para ver máis información sobre a Copa AFACO en categoría XUVENIL.
COPA AFACO CATEGORIA CADETE
Participan un total de 13 equipos, máis o Eume Deportivo de Liga Gallega
A competición comezará cando rematen as diferentes competicións oficiais, polo que as datas serán as seguintes:
23 Maio: Fase de grupos en diferentes sedes.
30 Maio: Semifinal IDA.
3 Xuño: Semifinal VOLTA.
6 Xuño: Final en sede por determinar.
Unha vez sorteados os grupos e as sedes para a Fase de grupos, esta queda como segue:
GRUPO 1: CD Cariño - FC Ortigueira - CD As Pontes - CD San Sadurniño (Sede: CARIÑO).
GRUPO 2: Narón - SD O Val - Narón Freixo - Meirás CF (Sede: NARÓN).
GRUPO 3: Eume Deportivo - AD Miño - CCRD Perlío (Sede: PONTEDEUME).
GRUPO 4: Cultural Maniños - Numancia, SDR - Galicia de Mugardos (Sede: MANIÑOS).
PICA AQUÍ para ver máis información sobre a Copa AFACO en categoría CADETE.
COPA AFACO CATEGORIA INFANTIL
Participan un total de 12 equipos:
A competición comezará cando rematen as diferentes competicións oficiais, polo que as datas serán as seguintes:
23 Maio: Fase de grupos en diferentes sedes.
30 Maio: Semifinal IDA.
3 Xuño: Semifinal VOLTA.
6 Xuño: Final en sede por determinar.
Unha vez sorteados os grupos e as sedes para a Fase de grupos, esta queda como segue:
GRUPO 1: Cedeira, SD - CD Cariño - FC Ortigueira (Sede: CEDEIRA).
GRUPO 2: CD As Pontes - CD San Sadurniño - SD Rápido Neda (Sede: ÁS PONTES).
GRUPO 3: AD Miño - CCRD Perlío - Eume Deportivo "B" (Sede: MIÑO).
GRUPO 4: Numancia, SDR - Cultural Maniños - Galicia de Mugardos (Sede: ARES).
PICA AQUÍ para ver máis información sobre a Copa AFACO en categoría INFANTIL.