TORNEOS FÚTBOL PRAIA. ARES 2010
Xa temos o calendario do torneo.
Este venres quedou feito o calendario dos torneos de fútbol praia de Ares 2010, organizado por "O Lar de Picas" a S.D.R Numancia e coa colaboración do Concello de Ares.
Ares, 16 de xullo de 2010
Ó final o torneo máis disputado será o de Alevíns donde se inscribiron seis equipos que se distribuirán en dous grupos xogando unha liguilla a unha volta dos cales os dous primeiros xogarán as semifinais e os vencedores destas a final.
Grupo A: Muebles Narón, O Lar de Picas e Furia Azúl.
Grupo B: Las Fieras, Escarapote e Barallobre.
Nas categorías infantil e femenina unicamente se inscribiron dous equipos por categoría, para que poidan disputar un minimo de encontros o torneo se xogará ó mellor de tres encontros, garantizandose o xogo dos tres encontros. Resultará campión o que acade o maior número de vitorias.
Infantís: Video Club Ares e Cantina Cervás
Femenino: A Ponte e Mamboleo.
O calendario será o seguinte: (calendario en formato pdf)
Luns 19 de xullo
Hora Categoría Partido
18:30 Alevín A1-A2: Muebles Narón – O Lar de Picas
19:30 Alevín B1-B2: Las Fieras – Escarapote
Martes 20 de xullo
Hora Categoría Partido
18:30 Alevín A2-A3: O Lar de Picas – Furia Azul
19:30 Alevín B2-B3: Escarapote – Barallobre
Mércores 21 de xullo
Hora Categoría Partido
18:00 Alevín A3-A1: Furia Azul – Muebles Narón
19:00 Alevín B3-B1: Barallobre – Las Fieras
20:00 Infantil I1-I2: Video Club Ares – Cantina Cervás
Xoves 22 de xullo
Hora Categoría Partido
18:30 Infantil I2-I1: Cantina Cervás – Video Club Ares
19:30 Femenino F1-F2: A Ponte – Mamboleo
Venres 23 de xullo
Hora Categoría Partido
18:00 Alevín (S1) 1ºA-2ºB:
19:00 Alevín (S2) 1ºB-2ºA:
20:00 Femenino F2-F1: Mamboleo – A Ponte
Sábado 24 de xullo
Hora Categoría Partido
18:00 Final Alevín S1-S2:
19:00 Final Infantil I1-I2: Video Club Ares – Cantina Cervás
20:00 Final Femenina F1-F2: A Ponte – Mamboleo
21:15 Entrega de trofeos
¡¡¡ Grazas por participar e moita sorte !!!
< Anterior | Seguinte > |
---|