Inicio Noticias Xerais TORNEO FÚTBOL-7
 
 

TORNEO FÚTBOL-7

VI TORNEO PROVINCIAL DE SAN SADURNIÑO.
Os alevíns do Numancia participan esta fin de semana no campo da Piscina neste torneo organizado polo San Sadurniño en colaboración co seu concello.

 

Ares, 15 de xuño de 2010
O Numancia comezará a súa participación o venres 18 ás 18:30 h. co Cedeira. Xa o sábado, ás 11:30 h. terá coma rival ao G. Caranza e ás 13:00 finalizará esta fase de grupo enfrontándose ao equipo coruñés da Sagrada Familia.

 

Os horarios completos son os seguintes:

Horarios do venres, 18 de xuño:
Hora     Cat.           CAMPO A                       Cat.        CAMPO B
16:15   PRE    Sansa −As Pontes                     INF    Sansa−Amistade
17:00   BEN    Sansa −Cedeira                       PRE    G. Caranza−R.S.Pedro
17:45   ALE    Sansa −As Pontes                    BEN    Cariño −O Val
18:30   INF    Ortigueira−Cariño                     ALE    Numancia−Cedeira
19:15   PRE    Animas −Narón                        PRE    Sagrada Familia−R. Ferrol
20:00   BEN    F.C. Coiramia−G. Mugardos   BEN   Sagrada Familia−R. Ferrol
20:45   ALE    Eume −F.C. Coiramia              ALE    G. Caranza−Sagrada Familia
21:30   INF    Portuarios−Perlio                      INF     R. Ferrol−R.S. Pedro


Horarios do sábado, 19 de xuño:

Hora    Cat.            CAMPO A                     Cat.             CAMPO B
10:00  PRE     Sansa −Animas                      PRE     G. Caranza − Racing Ferrol
10:45  BEN    Sansa −G. Mugardos             BEN     O Val − Racing Ferrol
11:30  ALE    Sansa −Eume                         ALE      Numancia − G. Caranza
12:15  INF     Perlio −Ortigueira                   INF      Sansa − Racing Ferrol
13:00  PRE     Animas −As Pontes               ALE     Numancia − Sagrada Familia
13:45  BEN    F.C. Coiramia−Cedeira         BEN     Sagrada Familia − O Val
14:30  ALE    F.C. Coiramia−As Pontes      PRE     Sagrada Familia  G. Caranza
15:15  INF     Portuarios −Cariño                INF      Racing Ferrol − Amistade
16:00  PRE    As Pontes−Narón                  PRE     Racing Ferrol − R.S.Pedro
16:45  BEN   G. Mugardos−Cedeira           BEN     Sagrada Familia − Cariño
17:30  ALE    Eume −As Pontes                  ALE     G. Caranza − Cedeira
18:15  INF    Cariño −Perlio                        INF      Amistade − R.S.Pedro
19:00  PRE    Sansa −Narón                        PRE     Sagrada Familia − R.S.Pedro
19:45  BEN    F.C. Coiramia−Sansa            BEN     Racing Ferrol − Cariño
20:30  ALE    F.C. Coiramia−Sansa            ALE      Sagrada Familia − Cedeira
21:15  INF    Ortigueira−Portuarios             INF       Sansa − R.S.Pedro

Horarios do domingo, 20 de xuño:

Hora    Cat.     CAMPO A             Cat.        CAMPO B
SEMIFINAIS                                 SEMIFINAIS
10:30  PRE   −                                   PRE   − 
11:30  BEN   −                                  BEN   − 
12:30  ALE   −                                  ALE   − 
13:30  INF   −                                   INF   − 
14:30   Descanso
15:30   Descanso


FINAIS           
16:30 PRE    −         
17:30 BEN   −         
18:30 ALE   −         
19:30 INF    −         

 

 

Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.