FÚTBOL - 5
X ENCONTROS DE NADAL.“ FÚTBOL-5 EN PISTA”
Do 28 ao 31 de decembro de 2009 a SDR NUMANCIA participará nos “X encontros de Nadal”, organizados polo Galicia de Mugardos, entidade á que lle agradecemos a invitación. Nesta ocasión participaremos cun equipo na categoría biberóns; dous en prebenxamíns; un en benxamíns e outro en alevíns.
Os partidos terán lugar no PAVILLÓN MUNICIPAL DO CRISTO (MUGARDOS) e o calendario do torneo é o seguinte:
EQUIPOS PARTICIPANTES:
S.R.D. NUMANCIA DE ARES - RACING DE FERROL - EUME DEPORTIVO - C.C.R.D. PERLÍO - GALICIA DE MUGARDOS
GRUPOS:
BIBERÓNS: Numancia e Galicia de Mugardos
PREBENXAMÍNS
GRUPO I GRUPO II
R.Ferrol Eume
Perlío G.Mugardos
Numancia A Numancia B
BENXAMÍNS ALEVÍNS
Galicia de Mugardos Numancia
Numancia Perlío
R.Ferrol Galicia de Mugardos A
Perlío Galicia de Mugardos B
DÍA: LUNS, 28 DE DECEMBRO DE 2009
HORA PARTIDO CATEGORÍA GRUPO
16:00 G.Mugardos-Numancia Benxamín Unico
16:35 G.Mugardos-Numancia B Prebenxamín II
17:10 R.Ferrol-Perlío Benxamín Unico
17:45 R.Ferrol-Perlío Prebenxamín I
18:20 Perlío-Numancia Alevín Unico
18:55 G.Mugardos B – G.Mugardos A Alevín Unico
DÍA: MARTES, 29 DE DECEMBRO DE 2009
HORA PARTIDO CATEGORÍA GRUPO
16:00 G.Mugardos-Numancia Biberóns Unico
16:35 Numancia A – R.Ferrol Prebenxamín I
17:10 Eume – G.Mugardos Prebenxamín II
17:45 G.Mugardos - Perlío Benxamín Unico
18:20 G.Mugardos A - Perlío Alevín Unico
18:55 R.Ferrol - Numancia Benxamín Unico
19:30 Numancia – G.Mugardos B Alevín Unico
DÍA: MÉRCORES, 30 DE DECEMBRO DE 2009
HORA PARTIDO CATEGORÍA GRUPO
16:00 Numancia A - Perlío Prebenxamín I
16:35 Numancia B - Eume Prebenxamín II
17:10 R.Ferrol – G.Mugardos Benxamín Unico
17:45 Perlío - Numancia Benxamín Unico
18:20 Perlío – G.Mugardos B Alevín Unico
18:55 G.Mugardos A - Numancia Alevín Unico
DÍA: XOVES, 31 DE DECEMBRO DE 2009
XORNADA FINAL
HORA PARTIDO CATEGORÍA
16:00 Numancia – G. Mugardos Biberóns
16:20 3º Grupo I – 3º Grupo II Prebenxamíns
16:40 3º - 4º Benxamín
17:00 3º - 4º Alevín
17:20 2º Grupo I – 2º Grupo II Prebenxamín
17:40 1º Grupo I – 1º Grupo II Prebenxamín
18:15 1º - 2º Benxamín
18:50 1º - 2º Alevín
19:30 : ENTREGA DE AGASALLOS E REMATE DO TORNEO
ORGANIZA: S.D.C. GALICIA DE MUGARDOS.
PATROCINA: CONCELLO DE MUGARDOS.
COLABORA: GADISA