Inicio Noticias Xerais ENCONTROS BENÉFICOS: UNHA CURA PARA ADRI
 
 

ENCONTROS BENÉFICOS: UNHA CURA PARA ADRI

JULIO ESCUDERO NO COMBINADO DE 2ª AUTONÓMICA.
Este vindeiro mércores, 12 de abril, o fútbol de Ferrolterra celebrará unha xornada de apoio cuns partidos benéficos a favor da Asociación “Una cura para Adri”. Ás 17.00 h: Victoria - Selección feminina; ás 19.00 h: Combinado de 1ª Autonómica - Combinado de 2ª Autonómica.
Ares, 8 de abril de 2017.
A Delegación de Ferrol de Fútbol organiza estes encontros benéficos co obxectivo de dar difusión e apoio á ASOCIACIÓN UNA CURA PARA ADRI, esperando rexistrar na Gándara de Ferrol unha boa entrada de público.
 As convocatorias dos distintos combinados confeccionáronse baixo o criterio de darlle representatividade a todos os clubs da comarca. Así quedaron as últimas convocatorias:
Primeira Autonómica:
1 ABRAHAM SANTOS MARTÍN O VAL
2 KEVIN MARTÍNEZ RODRÍGUEZ O VAL
3 DIEGO SERANTES DÍAZ O VAL
4 ALEJANDRO DÍAZ DOPICO O VAL
5 DIEGO SEIJIDO DOPICO O VAL
 6 ALEJANDRO LÓPEZ MONTERO MIÑO
 7 MARCOS VÁZQUEZ AGRA MIÑO
  8 JAVIER CORTIZAS RIVAS MIÑO
  9 SERGIO CANDAL RUMBO MIÑO
10 JOSÉ Á. FERNÁNDEZ FRANCO MANIÑOS
11 JAVIER GONZÁLEZ GONZÁLEZ MANIÑOS
12 JORGE DÍAZ ESPADA MANIÑOS
13 IVÁN MARTÍNEZ SECO MANIÑOS
14 FRANCISCO GORDILLO FONTICOBA EUME
15 DANIEL GABEIRAS CAZÁS EUME
16 PABLO FUENTES TENREIRO EUME
17 ÓSCAR RAÑALES PIÑEIRO EUME 
18 JOSÉ M. DE MAGLAHAES RAMOS CEDEIRA
19 DAVID YÁÑEZ PÁJARO CEDEIRA
20 ADRIÁN MONTERO SANTALLA CEDEIRA
21 ADRIÁN BECEIRO IGLESIAS CEDEIRA
22 BORJA VILASÁNCHEZ RODRÍGUEZ MANIÑOS
SELECCIONADOR : JUAN A. FERNÁNDEZ AMENEIRO
SELECIONADOR: DAVID PÉREZ IGLESIAS
DELEGADO: J. ÁLVARO FRANCO IGLESIAS

2ª Autonómica:
1 MARCOS RODRÍGUEZ ALONSO SOMOZAS
2 ÓSCAR OTERO SANESTEBAN A CAPELA
3 ADRIÁN TARACIDO PEDRE ORTIGUEIRA
4 ADRIAN RODRÍGUEZ LÓPEZ MEIRÁS
5 IVAN BLANCO DÍAZ NARÓN
6 ÓSCAR MELIAN GÓMEZ SAN SADURNIÑO
7 ÁNGEL SAMPEDRO VÁZQUEZ E.F. ENSANCHE
8 MANUEL LÓPEZ RODRÍGUEZ C.D. ROSALIA
9 VICTOR GOLPE CASTRO S.D. VALDOVIÑO
10 BYRON FLORES BENAVIDES S.D. BARALLOBRE
11 JULIO ESCUDERO COBELO S.R.D. NUMANCIA
12 BORJA CHEDA CANDALES F.C. ORTIGUERA
13 ALEJANDRO DOCAL RIOLA U.D. SOMOZAS “B”
14 ISMAEL GRANDAL MOURENTE C.C.R.D. PERLIO
15 PABLO RIVEIRA LUACES C.F. SAN MATEO
16 JAVIER GÓMEZ LÓPEZ C.F. ESTRELLA
17 JAVIER RODRÍGUEZ ÁLVAREZ U.D. CEBARCA
18 BRAIS MARTÍNEZ VILLALOBOS GALICIA CARANZA
19 UNAI LEAL PÉREZ S.D. RAPIDO DE NEDA
20 ÁLVARO GRUEIRO GONZÁLEZ A.D.C. MOECHE

SELECCIONADOR: JESÚS PEÑA CRIADO
SELECIONADOR: ÓSCAR BLANCO GARROTE
DELEGADO: JESÚS MERA GARCÍA

Combinado feminino:
1 MALENA MIERES GARCÍA R.C. DEP. A CORUÑA
2 ELENA GARCÍA PUENTE S.D. O VAL
3 ALBA PÉREZ GARCÍA S.D. O VAL
4 ANDREA MONTERO PETEIRA S.D. O VAL
5 NOEMI GARCÍA REY S.D. O VAL
6 MIREYA CABARCOS SOUTO S.D. O VAL
7 ÁNGELA COCHÓN RAMONDE S.D. O VAL
8 MARÍA CORRAL PIÑÓN R.C. DEP. A CORUÑA
9 LAURA DOCE ROMERO R.C. DEP. A CORUÑA
10 PAULA LORENZO CASTRO E.F. RACING FERROL
11 CARMELA BARRO CASANOVA R.C. DEP. A CORUÑA
12 LORETO DOMENECH FERNÁNDEZ URAL C.F.
13 MARÍA AMENEIRO YÁÑEZ R.C. DEP. A CORUÑA
14 ANDREA AGULLÓ LÓPEZ S.R.D. PORTUARIOS
15 ANDREA NOVO VILA C.D. CARIÑO
16 ANTÍA DELGADO VÁZQUEZ ORZÁN DEPORTIVO
17 CAROLINA SENRA RODRÍGUEZ E.F. RACING FERROL
SELECCIONADOR : ALBERTO L. FIDALGO GARCÍA
SELECIONADOR: ÁLVARO RODRÍGUEZ VIDAL
DELEGADA: PURIFICACIÓN HERMIDA AROSA
DELEGADA: PURIFICACIÓN VILLADÓNIGA CASTRO

 
Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.