Inicio Noticias Xerais VII MEMORIAL “PEDRO GARCIA VILAR”. RESULTADOS.
 
 

VII MEMORIAL “PEDRO GARCIA VILAR”. RESULTADOS.

SEGUNDA XORNADA DE COMPETICIÓN

Unha vez rematado o VII Memorial “Pedro García Vilar” a continuación expoñemos os resultados dos partidos e clasificacións de cada unha das categorías.

Dende a ADR Numancia de Ares o noso agradecemento a os clubes participantes e a noraboa a todolos equipos. Tamén a nosa gratitude a Supermercados CLAUDIO (Ares), GADIS, BASE DEPORTE (Betanzos), Ferretería SAR (Ares), concello de Ares e Protección Civil de Ares pola sua colaboración. 

 Ares, 12 de setembro de 2015.

 

PREBENXAMINS

 

PREBENXAMINS   (GRUPO A)

VENRES 11

SETEMBRO

16:15 - 16:40

NUMANCIA - G. MUGARDOS

3 - 4

MIÑO - ANIMAS

0 - 1

18:15 - 18:40

NUMANCIA - MIÑO

2 - 3

G. MUGARDOS - ANIMAS

1 - 4

SABADO 12

SETEMBRO

10:45 - 11:10

NUMANCIA - ANIMAS

1 - 5

G. MUGARDOS - MIÑO

2 - 3

 

PREBENXAMINS: CLASIFICACION   (GRUPO A)

Clasif

Equipo

Xog.

Gañ.

Emp.

Perd.

Goles

Punt

Favor

Cont.

Difer.

1

ANIMAS

3

3

0

0

10

2

8

9

2

MIÑO

3

2

0

1

6

5

1

6

3

G. MUGARDOS

3

1

0

2

7

9

-2

3

4

NUMANCIA

3

0

0

3

6

12

-6

0

 

PREBENXAMINS   (GRUPO B)

VENRES 11

SETEMBRO

16:45 - 17:10

O VAL - R. SAN PEDRO

8 - 0

D. NARÓN - PORTUARIOS

2 - 0

18:45 - 19:10

O VAL - D. NARON

2 - 1

R. SAN PEDRO - PORTUARIOS

0 - 8

SABADO 12

SETEMBRO

11:15 - 11:40

O VAL - PORTUARIOS

1 - 1

R. SAN PEDRO - D. NARON

0 - 9

 

PREBENXAMINS: CLASIFICACION   (GRUPO B)

Clasif

Equipo

Xog.

Gañ.

Emp.

Perd.

Goles

Punt

Favor

Cont.

Difer.

1

O VAL

3

2

1

0

11

2

9

7

2

D. NARON

3

2

0

1

12

1

11

6

3

PORTUARIOS

3

1

1

1

9

3

6

4

4

R. SAN PEDRO

3

0

0

3

0

25

-25

0

 

PREBENXAMINS: XORNADA FINAL

HORA

POSTO

CAMP

PARTIDO

RESULTADO

15:45

7º - 8º POSTO

B

NUMANCIA - R. SAN PEDRO

11 - 0

5º - 6º POSTO

A

G. MUGARDOS - PORTUARIOS

1 - 5

18:00

3º - 4º POSTO

B

MIÑO - D. NARON

0 - 4

1º - 2º POSTO

A

ANIMAS - O VAL

 3 - 3 (Pp 3- 3)

  

PREBENXAMINS: CLASIFICACION FINAL

1

ANIMAS (sorteo)

5

PORTUARIOS

2

O VAL

6

 G. MUGARDOS

3

DEPORTIVO NARON

7

 NUMANCIA

4

MIÑO

8

 R. SAN PEDRO

 

BENXAMINS

BENXAMINS   (GRUPO A)

VENRES 11

SETEMBRO

17:15 - 17:40

NUMANCIA - G. MUGARDOS

2 - 2

R. DE NEDA - PERLIO

0 - 2

19:15 - 19:40

NUMANCIA - R. DE NEDA

2 - 2

G. MUGARDOS - PERLIO

1 - 2

SABADO 12

SETEMBRO

12:45 - 13:10

NUMANCIA - PERLIO

3 - 1

G. MUGARDOS - R. DE NEDA

1 - 0

 

BENXAMINS: CLASIFICACION   (GRUPO A)

Clasif

Equipo

Xog.

Gañ.

Emp.

Perd.

Goles

Punt

Favor

Cont.

Difer.

1

PERLIO

3

2

0

1

5

4

1

6

2

NUMANCIA

3

1

2

0

7

5

2

5

3

G. MUGARDOS

3

1

1

1

4

4

0

4

4

R. DE NEDA

3

0

1

0

2

5

-3

1

 

BENXAMINS   (GRUPO B)

VENRES 11

SETEMBRO

17:45 - 18:10

ANIMAS - FREIXO

0 - 1

O VAL - PORTUARIOS

1 - 2

19:45 - 20:10

ANIMAS - O VAL

1 - 0

FREIXO - PORTUARIOS

2 - 1

SABADO 12

SETEMBRO

13:15 - 13:40

ANIMAS - PORTUARIOS

1 - 2

FREIXO - O VAL

0 - 0

 

BENXAMINS: CLASIFICACION   (GRUPO B)

Clasif

Equipo

Xog.

Gañ.

Emp.

Perd.

Goles

Punt

Favor

Cont.

Difer.

1

FREIXO

3

2

1

0

3

1

2

7

2

PORTUARIOS

3

2

0

1

5

4

1

6

3

ANIMAS

3

1

0

2

2

3

-1

3

4

O VAL

3

0

1

2

1

3

-2

1

 

BENXAMINS: XORNADA FINAL

HORA

POSTO

CAMP

PARTIDO

RESULTADO

16:30

7º - 8º POSTO

B

R. DE NEDA - O VAL

2 - 3

5º - 6º POSTO

A

G. MUGARDOS - ANIMAS

 3 - 2

18:45

3º - 4º POSTO

B

NUMANCIA - PORTUARIOS

3 - 2

1º - 2º POSTO

A

PERLIO - FREIXO

1 - 0

 

BENXAMINS: CLASIFICACION FINAL

1

PERLIO

5

 G. MUGARDOS

2

 FREIXO

6

 ANIMAS

3

 NUMANCIA

7

 O VAL

4

 PORTUARIOS

8

R. DE NEDA


ALEVINS

ALEVINS   (GRUPO A)

SABADO 12
SETEMBRO

09:45 - 10:10

NUMANCIA - G. MUGARDOS

2 - 2

PERLIO - EUME

2 - 1

11:45 - 12:10

NUMANCIA - PERLIO

0 - 2

G. MUGARDOS - EUME

2 - 2

13:45 - 14:10

NUMANCIA - EUME

0 - 3

G. MUGARDOS - PERLIO

1 - 4

 

ALEVINS: CLASIFICACION   (GRUPO A)

Clasif

Equipo

Xog.

Gañ.

Emp.

Perd.

Goles

Punt

Favor

Cont.

Difer.

1

PERLIO

3

3

0

0

8

2

6

9

2

EUME

3

1

1

0

6

4

2

4

3

G. MUGARDOS

3

0

2

1

5

8

-3

2

4

NUMANCIA

3

0

1

2

2

7

-5

1

 

ALEVINS   (GRUPO B)

SABADO 12
SETEMBRO

10:15 - 10:40

VICTORIA - FREIXO

3 - 0

R. SAN PEDRO - R. SADENSE

0 - 9

12:15 - 12:40

VICTORIA - R. SAN PEDRO

3 - 1

FREIXO - R. SADENSE

0 - 1

14:15 - 14:40

VICTORIA - R. SADENSE

1 - 1

FREIXO - R. SAN PEDRO

3 - 1

  

ALEVINS: CLASIFICACION   (GRUPO B)

Clasif

Equipo

Xog.

Gañ.

Emp.

Perd.

Goles

Punt

Favor

Cont.

Difer.

1

R. SADENSE

3

2

1

0

11

1

10

7

2

VICTORIA

3

2

1

0

7

2

5

7

3

FREIXO

3

1

0

2

3

5

-2

3

4

R. SAN PEDRO

3

0

0

3

2

15

-13

0

 

ALEVINS: XORNADA FINAL

HORA

POSTO

CAMP

PARTIDO

RESULTADO

17:15

7º - 8º POSTO

B

NUMANCIA - R. SAN PEDRO

2 - 0

5º - 6º POSTO

A

G. MUGARDOS - FREIXO

0 - 4

19:30

3º - 4º POSTO

B

EUME - VICTORIA

0 - 12

1º - 2º POSTO

A

PERLIO - R. SADENSE

2 - 3

 

ALEVINS: CLASIFICACION FINAL

1

R. SADENSE

5

 FREIXO

2

 PERLIO

6

 G. MUGARDOS

3

 VICTORIA

7

 NUMANCIA

4

 EUME

8

R. SAN PEDRO

Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.