Inicio Noticias Xerais COPA AFACO: XUVENIS, CADETES E INFANTIS.
 
 

COPA AFACO: XUVENIS, CADETES E INFANTIS.

O pasado martes, 14 de abril reuneuse a Xunta Directiva da AFACO na Delegación da FGF en Ferrol para levar a cabo o sorteo da Copa AFACO nas categorías de xuvenís, cadetes e infantís.

 



Ares, 20 de abril de 2015.

COPA AFACO CATEGORIA XUVENIL

Participan un total de 14 equipos:

A competición comezará cando rematen as diferentes competicións oficiais, polo que as datas serán as seguintes:

23 Maio: Fase de grupos en diferentes sedes.

30 Maio: Semifinal IDA.

3 Xuño: Semifinal VOLTA.

6 Xuño: Final en sede por determinar.

Unha vez sorteados os grupos e as sedes para a Fase de grupos, esta queda como segue:

GRUPO 1: UD Cebarca - CD Cariño - CD San Sadurniño - Cedeira, SD (Sede CEBARCA).

GRUPO 2: CCRD Perlío - AD Miño - Cultural Maniños (Sede: PERLÍO).

GRUPO 3: Meirás CF - Eume Deportivo - CD As Pontes - SD Rápido Neda (Sede: MEIRÁS).

GRUPO 4: SD O Val - Numancia, SDR - Galicia de Mugardos (Sede: O VAL).

PICA AQUÍ para ver máis información sobre a Copa AFACO en categoría XUVENIL.




COPA AFACO CATEGORIA CADETE

Participan un total de 13 equipos, máis o Eume Deportivo de Liga Gallega

A competición comezará cando rematen as diferentes competicións oficiais, polo que as datas serán as seguintes:

23 Maio: Fase de grupos en diferentes sedes.

30 Maio: Semifinal IDA.

3 Xuño: Semifinal VOLTA.

6 Xuño: Final en sede por determinar.

Unha vez sorteados os grupos e as sedes para a Fase de grupos, esta queda como segue:

GRUPO 1: CD Cariño - FC Ortigueira - CD As Pontes - CD San Sadurniño (Sede: CARIÑO).

GRUPO 2: Narón - SD O Val - Narón Freixo - Meirás CF (Sede: NARÓN).

GRUPO 3: Eume Deportivo - AD Miño - CCRD Perlío (Sede: PONTEDEUME).

GRUPO 4: Cultural Maniños - Numancia, SDR - Galicia de Mugardos (Sede: MANIÑOS).

PICA AQUÍ para ver máis información sobre a Copa AFACO en categoría CADETE.




COPA AFACO CATEGORIA INFANTIL

Participan un total de 12 equipos:

A competición comezará cando rematen as diferentes competicións oficiais, polo que as datas serán as seguintes:

23 Maio: Fase de grupos en diferentes sedes.

30 Maio: Semifinal IDA.

3 Xuño: Semifinal VOLTA.

6 Xuño: Final en sede por determinar.

Unha vez sorteados os grupos e as sedes para a Fase de grupos, esta queda como segue:

GRUPO 1: Cedeira, SD - CD Cariño - FC Ortigueira (Sede: CEDEIRA).

GRUPO 2: CD As Pontes - CD San Sadurniño - SD Rápido Neda (Sede: ÁS PONTES).

GRUPO 3: AD Miño - CCRD Perlío - Eume Deportivo "B" (Sede: MIÑO).

GRUPO 4: Numancia, SDR - Cultural Maniños - Galicia de Mugardos (Sede: ARES).

PICA AQUÍ para ver máis información sobre a Copa AFACO en categoría INFANTIL.

 

Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.