Inicio Noticias Xerais SORTEOS COPA FUTBOL – 8
 
 

SORTEOS COPA FUTBOL – 8

Na tarde de hoxe celebrouse na Delegación de Fútbol de Ferrol o sorteo dos grupos de copa F-8 temporada 2013-2014 nas categorías de alevins, benxamins e prebenxamins.

 



Ares, 25 de marzo de 2014.

ALEVINS: GRUPO 1º “TORNEO CONCELLO DE FERROL”.

Dito Torneo disputarase no campo de Aneiros (Serantes – Ferrol), o venres 23 de maio (horario de tarde), e o sábado 24 de maio (horario de maña e tarde).

A distribución dos grupos quedou como segue:

 

 

GRUPO A (1ª Fase)

 

GRUPO B (1ª Fase)

 

GRUPO C (1ª Fase)

 

GRUPO D (1ª Fase)

1º EFR Ferrol “C”

1º EF Am. Meirás B

1º San Sadurniño

1º G. Caranza

2º O Val

2º Narón

2º EFR Ferrol

2º Portuarios

3º EF Amist. Meirás

3º Animas “B”

3º As Pontes

3º Eume


 

ALEVINS: GRUPOS 2º, 3º E 4º “TORNEO CONCELLO DE MUGARDOS”.

Dito Torneo disputarase no campo de A Pedreira (Mugardos), o venres 9 de maio (horario de tarde), e o sábado 10 de maio (horario de maña e tarde).

A distribución dos grupos quedou como segue:

 

 

GRUPO A (1ª Fase)

 

GRUPO B (1ª Fase)

 

GRUPO C (1ª Fase)

 

GRUPO D (1ª Fase)

1º Maniños

1º Portuarios “B”

1º Cedeira “B”

1º G. Caranza “C”

2º Perlio “B”

2º Animas

2º R. San Pedro

2º R. San Pedro “B”

3º R. de Neda

3º EFR Ferrol “B”

3º O Val “B”

3º Barallobre

4º Numancia

4º G. Caranza “D”

4º Perlio

4º EFR Ferrol “D”

 

 

 

 

 

GRUPO E (1ª Fase)

 

GRUPO F (1ª Fase)

 

GRUPO G (1ª Fase)

 

GRUPO H (1ª Fase)

1º Eume “B”

1º G. Mugardos

1º Miño “B”

1º Meirás

2º As Pontes “B”

2º Miño

2º Cedeira

2º R. de Neda “B”

3º Cariño

3º Ortigueira

3º Narón “B”

3º Cebarca

4º G. Caranza “B”

 

 

 


 

BENXAMINS: GRUPO 1º “TORNEO CONCELLO DE FERROL”.

Dito Torneo disputarase no campo de Aneiros (Serantes – Ferrol), o venres 23 de maio (horario de tarde), e o sábado 24 de maio (horario de maña e tarde).

A distribución dos grupos quedou como segue:

 

 

GRUPO A (1ª Fase)

 

GRUPO B (1ª Fase)

 

GRUPO C (1ª Fase)

 

GRUPO D (1ª Fase)

1º Narón

1º R. San Pedro “B”

1º Eume

1º Miño

2º Cariño

2º Libunca

2º Perlio

2º G Mugardos “B”

3º G. Caranza

3º EFR Ferrol

3º G. Caranza “B”

3º R. de Neda


 

PREBENXAMINS: GRUPOS 1º, 2º E 3º “TORNEO CONCELLO DE FENE”.

Dito Torneo disputarase no campo de Os Pinares (Perlio), o venres 16 de maio (horario de tarde), e o sábado 17 de maio (horario de maña e tarde).

A distribución dos grupos quedou como segue:

 

 

GRUPO A (1ª Fase)

 

GRUPO B (1ª Fase)

 

GRUPO C (1ª Fase)

 

GRUPO D (1ª Fase)

1º Miño

1º R. San Pedro “B”

1º San Sadurniño

1º R. de Neda “B”

2º Portuarios

2º G. Caranza “B”

2º EF Cabanas

2º G. Caranza

3º As Pontes “B”

3º Animas

3º Narón

3º Eume

4º O Val

4º Cedeira “B”

4º Narón “B”

4º EFR Ferrol

 

 

 

 

 

GRUPO E (1ª Fase)

 

GRUPO F (1ª Fase)

 

GRUPO G (1ª Fase)

 

GRUPO H (1ª Fase)

1º Cariño

1º G. Caranza “D”

1º EFR Ferrol “B”

1º Cedeira

2º R. de Neda

2º G. Caranza “C”

2º Perlio

2º Ortigueira

3º As Pontes

3º Numancia

3º R. San Pedro

3º G. Mugardos

4º EFR Ferrol “C”

 

 

 

 

Colaboradores

Uso de “cookies” Utilizamos cookies propias e de terceiros para mellorar os nosos servizos en relación coas súas preferencias mediante ó análise anónimo dos seus hábitos de navegación. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información sobre o uso de “cookies” accedendo a nosa política de “cookies”. Para saber máis sobre as cookies que utilizamos e como eliminar-los, consulta a nosa política de cookies.

Acepto os cookies deste sitio web.