III TORNEO DE FÚTBOL – 7 * "I MEMORIAL PEDRO GARCÍA”
"I MEMORIAL PEDRO GARCÍA”
8 ao 12 de xuño de 2009
ORGANIZA: SDR NUMANCIA
COLABORA: CONCELLO DE ARES
GRUPOS:
PREBENXAMÍNS | |
GRUPO 1 | GRUPO 2 |
NUMANCIA A G. MUGARDOS PERLÍO | G. CARANZA EUME NARÓN |
BENXAMÍNS | |
GRUPO 1 | GRUPO 2 |
NUMANCIA G. MUGARDOS BARALLOBRE AMISTADE MEIRÁS | EUME AS PONTES G. CARANZA PERLÍO |
ALEVÍNS | |
GRUPO 1 | GRUPO 2 |
NUMANCIA A G. MUGARDOS EUME PERLÍO | NUMANCIA B MEIRÁS MANIÑOS G. CARANZA |
CALENDARIO:
LUNS, 8 DE XUÑO | ||||
HORA | CATEGORÍA | GRUPO | PARTIDO | CAMPO |
17.00 | PREBENXAMÍN | 1 | NUMANCIA – G. MUGARDOS | 1 |
17.00 | BENXAMÍN | 1 | NUMANCIA – G. MUGARDOS | 2 |
18.00 | PREBENXAMÍN | 2 | G. CARANZA - EUME | 1 |
18.00 | BENXAMÍN | 1 | BARALLOB RE – A. MEIRÁS | 2 |
19.00 | BENXAMÍN | 2 | AS PONTES - EUME | 1 |
19.00 | ALEVÍN | 1 | PERLÍO - EUME | 2 |
20.00 | BENXAMÍN | 2 | G. CARANZA - PERLÍO | 1 |
20.00 | ALEVÍN | 1 | NUMANCIA – G. MUGARDOS | 2 |
MARTES, 9 DE XUÑO | ||||
HORA | CATEGORÍA | GRUPO | PARTIDO | CAMPO |
17.00 | PREBENXAMÍN | 1 | G. MUGARDOS - PERLÍO | 1 |
17.00 | BENXAMÍN | 1 | MUGARDOS - BARALLOBRE | 2 |
18.00 | PREBENXAMÍN | 2 | EUME - NARÓN | 1 |
18.00 | BENXAMÍN | 1 | NUMANCIA - A. MEIRÁS | 2 |
19.00 | BENXAMÍN | 2 | AS PONTES – G. CARANZA | 1 |
19.00 | ALEVÍN | 2 | NUMANCIA B – MEIRÁS | 2 |
20.00 | BENXAMÍN | 2 | PERLÍO - EUME | 1 |
20.00 | ALEVÍN | 2 | MANIÑOS – G. CARANZA | 2 |
MÉRCORES, 10 DE XUÑO | ||||
HORA | CATEGORÍA | GRUPO | PARTIDO | CAMPO |
17.00 | PREBENXAMÍN | 1 | NUMANCIA - PERLÍO | 1 |
17.00 | BENXAMÍN | 1 | G. MUGARDOS – A. MEIRÁS | 2 |
18.00 | PREBENXAMÍN | 2 | NARÓN – G. CARANZA | 1 |
18.00 | BENXAMÍN | 1 | NUMANCIA - BARALLOBRE | 2 |
19.00 | ALEVÍN | 2 | MEIRÁS - MANIÑOS | 1 |
19.00 | ALEVÍN | 1 | G. MUGARDOS - EUME | 2 |
20.00 | ALEVÍN | 2 | NUMANCIA B - G. CARANZA | 1 |
20.00 | ALEVÍN | 1 | NUMANCIA A - PERLÍO | 2 |
XOVES, 11 DE XUÑO | ||||
HORA | CATEGORÍA | GRUPO | PARTIDO | CAMPO |
18.00 | BENXAMÍN | 2 | EUME - G. CARANZA | 1 |
18.00 | ALEVÍN | 1 | G. MUGARDOS – PERLÍO | 2 |
19.00 | BENXAMÍN | 2 | AS PONTES – PERLÍO | 1 |
19.00 | ALEVÍN | 2 | MEIRÁS – G. CARANZA | 2 |
20.00 | ALEVÍN | 1 | NUMANCIA A - EUME | 2 |
20.00 | ALEVÍN | 2 | NUMANCIA B - MANIÑOS | 1 |
VENRES, 12 DE XUÑO | ||||
HORA |
| |||
17.00 | PARTIDO DE BIBERÓNS: NUMANCIA – G. CARANZA | |||
| FINAL | CAMPO | 3º - 4º POSTO | CAMPO |
17.45 | PREBENXAMÍNS | 1 | PREBENXAMÍNS | 2 |
18.45 | BENXAMÍNS | 1 | BENXAMÍNS | 2 |
19.30 | ALEVÍN | 1 | ALEVÍNS | 2 |
20.30 H.: ENTREGA DE MEDALLAS
CALENDARIO POR CATEGORÍAS E GRUPOS:
CATEGORÍA PREBENXAMÍN GRUPO 1 CAMPO 1
| |||
DÍA | HORA | PARTIDO | RESULTADO
|
LUNS, 8 | 17.00 | NUMANCIA – G. MUGARDOS |
|
MARTES, 9 | 17.00 | G. MUGARDOS - PERLÍO |
|
MÉRCORES, 10 | 17.00 | NUMANCIA - PERLÍO |
|
CATEGORÍA PREBENXAMÍN GRUPO 2 CAMPO 1
| |||
DÍA | HORA | PARTIDO | RESULTADO
|
LUNS, 8 | 18.00 | G. CARANZA - EUME |
|
MARTES, 9 | 18.00 | EUME - NARÓN |
|
MÉRCORES, 10 | 18.00 | NARÓN – G. CARANZA |
|
CATEGORÍA BENXAMÍN GRUPO 1 CAMPO 2
| |||
DÍA | HORA | PARTIDO | RESULTADO
|
LUNS, 8 | 17.00 | NUMANCIA – G. MUGARDOS |
|
LUNS, 8 | 18.00 | BARALLOBRE – A. MEIRÁS |
|
MARTES, 9 | 17.00 | MUGARDOS - BARALLOBRE |
|
MARTES, 9 | 18.00 | NUMANCIA - A. MEIRÁS |
|
MÉRCORES, 10 | 17.00 | G. MUGARDOS – A. MEIRÁS |
|
MÉRCORES, 10 | 18.00 | NUMANCIA - BARALLOBRE |
|
CATEGORÍA BENXAMÍN GRUPO 2 CAMPO 1
| |||
DÍA | HORA | PARTIDO | RESULTADO
|
LUNS, 8 | 19.00 | AS PONTES - EUME |
|
LUNS, 8 | 20.00 | G. CARANZA - PERLÍO |
|
MARTES, 9 | 19.00 | AS PONTES – G. CARANZA |
|
MARTES, 9 | 20.00 | PERLÍO - EUME |
|
XOVES, 11 | 18.00 | EUME - G. CARANZA |
|
XOVES, 11 | 19.00 | AS PONTES – PERLÍO |
|
CATEGORÍA ALEVÍN GRUPO 1 CAMPO 2
| |||
DÍA | HORA | PARTIDO | RESULTADO
|
LUNS, 8 | 19.00 | PERLÍO - EUME |
|
LUNS, 8 | 20.00 | NUMANCIA A – G. MUGARDOS |
|
MÉRCORES, 10 | 19.00 | G. MUGARDOS - EUME |
|
MÉRCORES, 10 | 20.00 | NUMANCIA A - PERLÍO |
|
XOVES, 11 | 18.00 | G. MUGARDOS – PERLÍO |
|
XOVES, 11 | 20.00 | NUMANCIA A - EUME |
|
CATEGORÍA ALEVÍN GRUPO 2
| ||||
DÍA | HORA | CAMPO | PARTIDO | RESULTADO
|
MARTES, 9 | 19.00 | 2 | NUMANCIA B – MEIRÁS |
|
MARTES, 9 | 20.00 | 2 | MANIÑOS – G. CARANZA |
|
MÉRCORES, 10 | 19.00 | 1 | MEIRÁS - MANIÑOS |
|
MÉRCORES, 10 | 20.00 | 1 | NUMANCIA B - G. CARANZA |
|
XOVES, 11 | 19.00 | 2 | MEIRÁS – G. CARANZA |
|
XOVES, 11 | 20.00 | 1 | NUMANCIA B - MANIÑOS |
|
III TORNEO DE F-7
“ Concello de Ares-Numancia SDR”
I Memorial Pedro García Vilar.
Do 8 ó 12 de xuño, no campo municipal de fútbol de Prados Vellos.
REGULAMENTO DO TORNEO
-
Duración dos encontros:
Biberóns: 40 min. divididos en 4 tempos de 10 min. cun descanso de 5 min. entre tempos.
Prebenxamíns: 2 tempos de 20 min, cun descanso de 10 min.
Benxamíns: 2 tempos e 20 min. cun descanso de 10 min.
Alevíns: 2 tempos de 25 min. cun descanso de 10 min.
Número de xogadores:
-
Pódense inscribir 15 xogadores para o torneo. En cada partido, só poden presentarse 12 xogadores por equipo.
Clasificación:
-
Por puntos acadados en cada encontro. No caso de empate a puntos, clasificarase o que teña maior diferencia de goles a favor e en contra. De persistir o empate gañaría o equipo con máis goles a favor. De persistir a igualada, efectuariase un sorteo.
Normativa:
-
As da Federación Española de Fútbol na modalidade de Fútbol-7.
Árbitros:
-
Do Colexio de Árbitros de Ferrol.
OBSERVACIÓNS:
Os equipos que figuren coma locais utilizarán o vestiario 1, e os equipos que aparezan coma visitantes utilizarán o vestiario 2.
Nos vestiarios debe deixarse a roupa dentro das bolsas.